ОЛИВСЬКЕ НВО

Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
splendidus

Дитячий садок

28. 12. 17

Дошкільнята вітають батьків, вчителів, гостей з Новим роком.

01.09.2017 р.

Перший дзвоник в Оливському НВО

Вихователь дитячого садка Оливського НВО Галицька Н.М. зі своїми вихованцями

26.05.17

Останній дзвоник у Оливському НВО

Випускників дитячого садка зі святом привітала вихователь Л. А. Макаренко. Вихованців було нагороджено подяками та подарунками на згадку про дитячий садок.

18.05 17

18 травня в Оливському HBO відбулось інтерговане заняття з народознавства на тему: «Вишиванка-вишиваночка» (присвячено Дню вишиванки)

Присутніх було 9 дітей, всі одягнені у  вишиваночки. Закріпили знання про Україну, народні символи.  Вихователь продовжував ознайомлювати вихованців з вишиванням, як одним із видів українського декоративно-прикладного мистецтва. Розглянули орнаменти вишиванок, елементи українського національного одягу. Діти навчилися бачити спільне і відміне в одязі хлопчиків та дівчаток. Були проведені такі дидактичні ігри: «Яка наша мова?», «Зроби слова лагідними», «Яке наше вбрання?», рухлива гра «Передай віночок», логічна гра «Порахуй і дай відповідь»

05.05.2017 року До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (Дня перемоги) був проведений виховний тематичний захід, присвячений річниці цієї події на тему: «Хай у серці кожної дитини живе любов до Батьківщини»

Були присутні 6 дітей. Діти поглибили знання про нашу Батьківщину – Україну, та отримали знання про українців які в лавах Об’єднаних націй перемогли агресора в 1939 – 1945 рр. На закріплення матеріалу діти малювали маки, як символ пам’яті про ті події.

28.04.17 за планом відбулось заняття з художньо-продуктивної діяльності (аплікація) на тему: «Ракети й комети»

Присутні  6 вихованців. Діти закріплювали свої знання про планету, на якій ми живемо, хто такі космонавти, на чому можна полетіти в космос. Дітям було запропоновано стати космонавтами і відправитись у політ, щоб  побачити галактичний простір, Сонце, Місяць,закріпити знання про те, як Земля обертається навколо Сонця, як  Місяць обертається навколо Землі.  Працювали завзято, виконуючи  колективну роботу.

14.04.17 за планом відбулось заняття з художньо-продуктивної діяльності (малювання) на тему: «Великодні писанки – диво із див»

Присутні 12 вихованців. Діти пригадали весняні свята, розглянули ляльку – Марійку та її одяг і звернули увагу на подарунок, який вона принесла з собою. Діти ознайомились із писанками, кольорами писанок, адже кожен колір має своє значення. Прослухали вірш Т. Коломієць "Писанка" та й приступили до роботи: молодша група виготовляли крапанки; середня та старша групи розмальовували писанки.

Толока - 2017

Дитячий садочок з задоволенням прийняв участь у в благоустрої навчального закладу. З трудовим дорученням вихованці впорались на відмінно.

«Здоровим зростай!»

(Ранкова гімнастика різновікової групи)

07.04.17 за планом відбулось заняття «Мовленнєвий розвиток. Народознавство» (ст..,сер.,мол. гр) на тему: «Я все люблю в своїм краю»

Мета: закріпити та поглибити уявлення дітей про рідний край, Україну; розширити знання про народні символи, про квіти (мак, волошки, соняшники) та кущі (калини), активізувати словник назвами цілющих рослин; формувати основи громадської поведінки, бажання розмовляти українською мовою; виховувати любов до рідного краю, інтерес до джерел національної культури.

Присутні  9 вихованців. Діти прослухали вірш про Україну, назвали народні символи – квіти. Відгадували загадки та грали в інтелектуальну гру «Хустинонька», мета якої назвати якнайбільше цілющих рослин. Працювали підгрупами над створенням аплікації «На бабусиному подвір’ї», грали в гру «Українські квіти» під  однойменний вірш Ганни Черінь.

03.04.2017р Відбулася бесіда на тему: «Небезпечна природа»

Бесіду провела медпрацівник НВО Маркевич Валентина Петрівна.

Присутніх вихованців – 11.

Бесіда була проведена з метою ознайомлення  дітей з небезпекою навесні, а саме з комахами – кліщами. Вихованці розглянули різні забарвлення кліщів, їхню будову. З цікавістю слухали медпрацівника про  захворювання, які викликаються укусами кліщів. Були ознайомлені із способами видалення кліща та прослухали профілактику на тему: «Як вберегтись від кліщів?»


22.03.2017р Екскурсія до бібліотеки.

Діти, вихователь та помічник вихователя ходили на екскурсію до будинку культури, в якому розташована місцева бібліотека. Усі діти, а саме  14  вихованців, напередодні були проінформовані про те, як треба себе поводити в бібліотеці, розглянули основні правила поведінки на проїжджій частині села.  У бібліотеці їх радо зустріла бібліотекар Валентина Іванівна Ільницька.. Вона підготувала малятам загадки про казки, запитувала їх про українських письменників, зокрема про Тараса Григоровича Шевченка. Бібліотекар розповіла про  свято «40 святих». За традицією на це свято печуть пироги.  Валентина Іванівна пригостила дітей смачними пирогами. Дітям дуже сподобалось у бібліотеці, кожен вихованець вибрав собі книгу і з нетерпінням бажав її переглянути. Малюкам  запам’ятався такий вислів: «Живи книго!»

07.03.2017р. Напередодні міжнародного жіночого дня 8 Березня у закладі відбувся святковий концерт. Малята піснями, віршами та танцями вітали присутніх жінок, дівчаток. Особливі привітання звучали для мам:

Наша мила, люба і найкраща в світі,

Бажаєм щастя, даруємо квіти.

Щоб сонце і зорі плекали тепло,

Щоб завжди здоров’я у Вас було,

Щоб смутку не знала, ми просимо долі,

Добра тобі й радості, рідна, доволі.

Бо людям для щастя багато не треба –

 Сімейного затишку й мирного неба.

1.03.2017р. за планом відбулось заняття з художньо-продуктивної діяльності (аплікація) Тема: «Весняний букет» (подарунки для мам).

Мета:. Навчити дітей вирізувати квіти (весняні лілії) з паперових прямокутників і квадратів, складених навпіл; показати різні способи декорування квітки (накладна аплікація, мозаїка, промальовка крапочок і прожилок). Розвивати почуття форми і композиції.

На занятті були присутні 9 дітей. Вони із захопленням готуються до  маминого свята, із задоволенням виготовляли подарунки власними руками (вітальні листівки).

 

ПОГОДЖЕНО                                              ЗАТВЕРДЕНО      

В.о начальника управління                            Директор Оливського НВО

держпросподивслужби                                  «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок»

в Іванківському районі  

______________В.Л. Кожан                          _______________О.Л. Гурженко

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

дитячого садка (різновікова група) Оливського НВО на 2017-2018 н.р.

 

День

неділі

п/п

Заняття

Примітка

Понеділок

1

Природа (пізнавальний розвиток)

 

2

Малювання (художньо-естетичний розвиток)

 

3

Фізичний розвиток

 

Віворок

1

Математика (пізнавальний розвиток)

 

2

Розвиток мовлення

 

3

Музика (художньо-естетичний розвиток)

 

Середа

1

Ознайомлення з навколишнім світом

 

2

Ліплення (художньо-естетичний розвиток)

 

3

Фізичний розвиток

 

Четвер

1

Математика (пізнавальний розвиток)

 

2

Музичний розвиток

 

3

Грамота

 

П’ятниця

1

Мовленевий розвиток

 

2

Аплікація (художньо-естетичний розвиток)

 

3

Фізичний розвиток

 

РЕЖИМ РОБОТИ

дитячого садка (різновікова група) Оливського НВО на 2017-2018 н.р.

8.00 – 8.30 – ранкова зустріч дітей, ігри, самостійна ігрова діяльність, гімнастика, індивідуальне спілкування

8.30 – 9.00 – підготовка до сніданку

9.00 – 9.30 – сніданок

9.30 – 10.00 – ігри,  підготовка до занять

10.00 – 10.30 – групові та індивідуальні заняття

 10.30 – 10.50 - підготовка до прогулянки

10.50 – 11.40 – прогулянка